Beste Koop bij de ADR Fietstest 2022
Speed Pedelec Klever Mobility Y Muse 45
De Y Muse van Klever heeft een 8.3 gescoord in de 2022 fietstest van fietstest.nl. Een mooie score die de Y Muse mede te danken heeft aan de uitzonderlijke rijeigenschappen en de motor/ondersteuning. Het testresultaat noemt de motor soepel en geruisloos. Ook opvallend is de zithouding op de Y Muse, die is ‘comfortabel rechtop’ en geeft het rijgevoel van een klassieke bromfiets. Voor een speed pedelec is dat volgens de testrijders een mooi pluspunt.
Gazelle Cabby: Cargobike van het Jaar 2025
Gazelle is in de prijzen gevallen bij de RAI Fiets Awards 2025 die vanochtend zijn uitgereikt door de RAI Vereniging. In de categorie 'Cargobike van het Jaar' kwam de gloednieuwe longtail e-bike Gazelle Cabby als winnaar uit de bus.
Lees verder
KOGA E-F3 6.0: E-bike van het jaar 2025
De KOGA E-F3 6.0 combineert een lichtgewicht en slank design met hoogwaardig vakmanschap. Met een krachtige middenmotor, geïntegreerde verlichting en een onderhoudsvrije riemaandrijving biedt deze e-bike stijl, kracht en ultiem rijcomfort. Een terechte winnaar van de E-Bike van het Jaar 2025!
Lees verder
Behandel regenkleding op de juiste manier
Voor de optimale werking van jouw regenjas is regelmatig wassen aanbevolen. Zo blijft de waterkolom vrij van stof en vuil, waardoor regenwater opgevangen wordt en jij droog overkomt. Door de duurzame, PFAS-vrij, DWR coating blijft (regen)water op de stof liggen en rollen druppels er makkelijk af. Merk je dat dit effect afneemt, gebruik dan de AGU DWR Wash-In behandeling na een normale wasbeurt.
Lees verder